TEG1024D

TEG1024D

Tenda TEG1024D me 24 porta gigabit ofron shpejtesi transmetimi full dupleks deri ne 2000 Mbps. Përcjellja e shpejtësisë së linjës nga të gjitha portet dhe kapaciteti i madh i cache-it sigurojnë transferimin në kohë të skedarëve të mëdhenj dhe transmetimin e qëndrueshëm të videos . Qëndroni të lidhur për 24*7.

Description

Interfaces
24*10/100/1000 Base-TX Ethernet ports (Auto MDI/MDIX)
Switch capacity
48Gbps
Packet forwarding rate
35.60Mpps
Power
Input: 100-240V AC 50/60Hz
Mounting
Desktop mounting: support
Wall mounting: support
Rack mounting : support

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.