N6P-8H NVR

N6P-8H NVR

N6P-8H PoE HD mbështet furnizimin me energji PoE, plug and play, regjistrimin dhe daljen 4K UHD, izolimin e sektorit të keq të HDD, ruajtjen e kanaleve në cloud kompjuterike, kompresimin e videos me performancë të lartë H.265 dhe monitorimin e shikimit të videos në aplikacionin TDSEE. Ai është i përshtatshëm për skenarë të tillë si shtëpi për një familje, dyqane, restorante, zyra, fabrika dhe ferma, duke ju ofruar një menaxhim efikas dhe të përshtatshëm monitorimi.

Description

Video
IP Video Input
8-ch
IP Video Resolution
Up to 8MP
Video&Audio Output
HDMI Output
1-ch, 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz
VGA Output
1-ch, 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz HDMI/VGA simultaneous output
Recording Resolution
8MP, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 720P, D1
Ethernet Port
1 × RJ-45, 10 Mbps/100 Mbps auto-negotiation Ethernet port
Video Decoding Format
H.265+, H.265, H.264+, H.264
Audio Decoding Format
G.711A, G.711U, G726
Mobile Client
Supports iOS, Android
Capacity
Up to 10 TB capacity for each HDD
PoE
PoE Port
8 RJ45, 10Mbps/100Mbps auto-negotiation Ethernet ports
PoE Standard
IEEE 802.3at/802.3af
PoE Power
≤70 W
Power
48 VDC, 1.875 A

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.