TEF1016D

TEF1016D

Switchi Tenda TEF1016D 16-Port 10/100 është projektuar posaçërisht për të ofruar zgjidhje të thjeshtë për të zgjeruar rrjetet  me koston më të mirë të mundshme. Lidheni këtë Switch me 16 porte me një ruter dhe shtoni deri në 16 pajisje të tjera të bazuara në Ethernet, si printer, hapësirë ​​ruajtëse e bashkangjitur në rrjet (NAS) ose kamerë në internet për të rritur funksionalitetin e rrjetit tuaj. I vendosur në kuti metalike të fortë, është ideal për vite të tëra përdorim të besueshëm.

Description

Interfaces
16*10/100 Base-TX Ethernet ports (Auto MDI/MDIX)
Switch capacity
3.2Gbps
Packet forwarding rate
2.38Mpps
Power
Input: 100-240V AC 50/60Hz
Mounting
Desktop mounting: support
Wall mounting: support
Rack mounting : support

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.