Mbulim deri ne 5X - here me i madh

Sinjal i forte dhe mbulim 3X here me i madh

Ekonomik per cdo funksion

Routerat WIFI me kostot me efektive ne treg.

Qendrueshmeri dhe pershtatje per cdo rrjet

Routerat Tenda i pershtatet te gjitha kerkesave te bizneseve dhe per perdorim familjar.

Rreth Nesh

Rreth Tenda dhe REG sh.p.k.
REG sh.p.k. eshte distributor kryesor i produkteve dhe materialeve te telekomunikacionit ne Shqiperi. Ne punojme ngushte me ISP-te dhe dyqanet lokale duke i mbeshtetur ato me bazen materiale me cmime shume konkuruese dhe me njohurine e nevojshme sipas rastit. Duke ndihmuar me te gjitha mundesite partneret tane drejt rritjes se vazhdueshme ne tregun e telekomunikacioneve, sigurojme vazhdimesine tone dhe perparojme se bashku drejt sfidave te reja ne kete fushe.

Distributor i Autorizuar i produkteve Tenda
Kompania eshte e vjeter po aq sa dhe zhvillimi i internetit.Qe prej 1999, kompania ka ecur me hapa te shpejtë, duke u fokusuar ne prodhimin e pajisjeve te rrjeteve kompjuterike. Tenda ka me shume 3000 fabrika prodhimi si dhe nje staf me mbi 1000 inxhiniere. Tenda ka rreth 30 lloje produktesh te cilet dallohen per cilesi dhe sinjal te qendrueshem, lehtesi ne instalim dhe perdorim me cmime te favorshme.

Rreth Tenda

  • Staf me mbi 1000 inxhiniere elektronike te kualifikuar

  • Tenda eshte nje kompani globale me zyra ne 50 shtete

  • Te lehte dhe Praktike ne Perdorim

  • Cmime Ekonomike

Cfare thone klientet tane

Pasi hoteli yne kishte probleme me internetin WIFI, na sugjeruan te blinim routerat Tenda dhe qe prej asaj dite jemi shume te kenaqur dhe nuk marrim me pershtypje negative nga klientet tane.

Hotel Meridian TiraneDrejtori

Se pari ky router me ka zgjidhur shume probleme me lokalin. Antenat e fuqishme arrijne deri ne cepat me te largeta ne ambjentet e jashtme te lokalit. Dhe ne kohen kur lokali eshte ne pikun e klienteles 20-30 telefona njekohesisht ne internet perballohen shume mire nga kjo pajisje.

Bar restorant ne tiraneMenaxheri

Ju mirepresim prane ambienteve tona ne:
Rr. Preng Bib Doda, P.11/1, Tirane (Pas shkolles Vasil Shanto)

E Hene – E Shtune 08:30 – 17:00
Per cdo kerkese, na telefononi ne:
+355 69 4011100
Ose na shkruani ne:
Gjithashtu gjendemi ne IM:

Whatsapp/Viber: +355 69 40 111 00

Na dergoni email